هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةPortalمكتبة الصورجستجوأحدث الصورثبت نامورود

نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002

2 مشترك
نويسندهپيام
Iman
مدیر صدا
مدیر صدا
Iman

تعداد پستها : 51
Registration date : 2007-06-21

نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002 Empty
پستعنوان: نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002   نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002 Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 26, 2007 7:58 am

من اون ايمپورترو دانلود كردم و نصب كردم .... اون ايمپرتر شامل همه ي تفنگ ها و بمب ها و ماشين ها و آدم هاي درون كانتر است ... يعني با فرمت تري دي مكس هست ... در ضمن همراه با تكسچر هاي خود بازي .... ولي يك شاخه ي اسكريپت هم داشت كه من نفهميدم .... فكر كنم اسكريپت هاي بازي بود ... با فرمت mse بود ... شما به راحتي مي تونيد با تري دي مكس اين ها را باز كنيد و با فرمت 3ds ذخيره كنيد و در تري دي گيم استوديو ايمپرت كنيد ....

بچه ها برنامه ای برای باز کردن فایلها یک بازی که به صورت یک فایل است.

نام : FMV-Extractor v1.3 2002

حجم : 537 KB

از اينجا دانلود كنين <--- دانلود --->

من تو هر سایتی رو دیدم این برنامه را نذاشتن

FMV-Extractor is a freeware 32-Bit GUI utility for extracting video clips
from other files, such as games, non-interactive demos or self-playing movies.

It can find and extract the following formats :

· Bink (R) Video
· Smacker (R) Video
· MPEG-1 Video
· AVI Video
· Quicktime (R) Video
· RealVideo (R)
· Interplay Video
· Bitmap pictures
· JPEG Pictures
· WAV Audio
· MIDI Audio

· ·
Games from which clips can be extracted include but are by no means limited to :

· Final Fantasy VIII (R) (PC Version)
· Baldur's Gate (R) 1+2
· Might & Magic (R) VII + VIII
· Heroes of Might & Magic (R) III
· Starcraft (R) and Starcraft : Broodwars (R)
· Warcraft II (R)
· Creatures 3 (R)
· Command & Conquer Red Alert 2 (R)
· Diablo (R) 1+2
· Myst III (R)

The text above is copyright © 2001 by Zoth-Ommog

ُاينم داشته باشيد !!! در يك تاپيك ديگه بود !!! موفق باشید

اين مطلب آخرين بار توسط در الثلاثاء يونيو 26, 2007 1:52 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://harvetmoon.1fr1.net/index.htm
creeping-death
مدیر کل
مدیر کل
creeping-death

تعداد پستها : 37
Registration date : 2007-06-22

پستعنوان: رد: نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002   نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002 Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 26, 2007 12:31 pm

لینک دانلودش را گفتی پیدا نکردی؟

سعی می کنم پیداش کنم.
http://manjenigh.ir
Iman
مدیر صدا
مدیر صدا
Iman

تعداد پستها : 51
Registration date : 2007-06-21

پستعنوان: برنامه Code-Genie v2.7   نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002 Icon_minitimeالثلاثاء يونيو 26, 2007 2:25 pm

تغيير save game به آنچه شما مي خواهيد !

نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002 1798

خوب براي شروع آموزش من با يك مثال شروع مي كنم شايد بعضيهاتون بازي Empire Earth 2 رو ديده باشين يك بازي استراتژيك تقريبا قديمي و بسيار معمولي در اين بازي چند نوع ماده اوليه براي ادامه بازي نياز هست مثل غذا و طلا و ... فرض كنيم من مي خواهم در يك بازي غذاي خود را زياد كنم ابتدا بازي رو اجرا مي كنم بعد يكم بازي مي كنم مثلا غذام مي شه 755 بعد بازيم رو سيو مي كنم اسمشو ميزارم food755 بعد يكم ديگه بازي مي كنم و مثلا غذام مي شه 860 بعد دوباره سيو مي كنم اسمشو ميزارم food860 بعد از بازي ميام بيرون فايلها رو پيدا مي كنم(مثلا تو پوشه بازي يا My Documents) حتما از سيوها Backup بگيريد بعد جفتشونو با اين برنامه باز مي كنم يك عالمه عدد چرت و پرت تو صفحه است با بي خيالي و شجاعت با ابزار مذكور 755 و 860 رو به مبناي 16 مي برم و روي كاغذ مي نويسم بعد مثلا تو سيو اول 2F3 رو كه همان 755 در مبناي 16 است Search مي كنم دقت كنيد كه بايد روي Edit\Find كليك كنيد بعد هم از منوي موجود به جاي Tex كلمه Hex رو برمي دارم و از قبل نشانگر رو اول فايل گزاشتم و Down هم انتخاب شده كليد Find next رو مي زنم احتمالا چند مورد پيدا ميشه كه براي اينكه بفهمم كدوم درسته از فايل دوم كمك مي گيرم بعد از پيدا شدن محل شماره خط آن را يادداشت مي كنم حالا 270ّّF را به جاي آن مي گزارم كه مبناي 10 آن 9999 است از زياد كردن ارقام تا جاي ممكن بپرهيزيد چون بازي ها قاتي مي كنن و فايلتون خراب مي شه اگه مي خواهين باز هم بيشتر باشه بازي رو باز مي كنين و پس از زياد شدن رقم ها دوباره از اول هواستان باشد هنگام باز نويسي اطلاعات از بين نروند يعني تنها روي 0 ها بنويسيد.
بعضي بازي ها سيو هاي خاص دارند يعني يك بار كه پيداشون كني تا ابد همون جان مثل Resident Evil 3 كه من يك بار پيدا كردم و براتون خواهم گذاشت.
در رزيدنت اويل 3 يك بار بازي رو سيو كنيد بعد فايل Bu00.sav رو باز كنيد سيستم بازي اينجوريه كه از خط00002400 تا خط 00002430 مربوط به فضاي كوله است و از اينجا تا 000024F0 براي صندوق براي گذاشتن اشيا در آن بايد اينجوري كار كرد كه مثلا براي خونه اول در خط 00002400 دوازده جفت صفر مي گذاريم و بع كد مورد را وارد مي كنيم بعد يك رديف صفر مي گذاريم و يك رديف مقدار مثلا 03 00 03 يعني كلت با 3 تا تير جالب اينجاست كه براي بينهايت شدن اينجوري مي شه نوشت FA 0F كه فقط اينجا صادق است براي ink ribbon و مسلسل و Rocket luncher به ترتيب 81 و 0F و 0A را به جاي كد وارد كنيد. هر چيز ديگر را هم كافيست يك بار پيدا كنيد تا كدش را بيابيد.
چند كد ديگه
Magnum = 05
Shotgun = 04
First Aid = 2A
Green Herb = 21
Blue Herb = 22
Red Herb = 23

[url= http://tucows.comunitel.net/win2k/adnload/37755_29214.html] از اينجا دانلود كنين [/url]

از جاي ..... معفق باشين
http://harvetmoon.1fr1.net/index.htm

نرم افزار FMV-Extractor v1.3 2002
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-